Hakkımızda

Asmay Mayo Tekstil San. Dış. Tic. Ltd. Şti. 35 yılı aşkın ticaret hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileriyle paylaşmaktan gurur duyar.

Kurulduğu günden itibaren mayo konusunda üretim yapan uzman bir kadroya sahip olan firmamız, her kesime hitap eden geniş bir koleksiyona sahiptir. Birbirinden farklı özellikler taşıyan hedef kitlelerimizin beklentilerine ve modanın gelişimine uygun bir biçimde tasarlanan geniş yelpazedeki ürünlerimizle her beğeniye hitap etmeyi amaç edinmiş bulunmaktayız.

Türkiye, Avrupa ve Orta doğuda birçok firmanın çözüm ortağıyız. Firmamız ayrıca kendi markası olan Armes isimi altında üç katalog çıkartmaktadır. 2 katalog tesettür mayosu olup, bir katalogunda ise mayo, bikini ve kız çocuk gruplarıyla hizmet vermektedir. Firmamız toplamda 3.500 m2 kapalı alanda kumaş girişi ve bitimini kendi fabrikasında yapıp, yıllık 500.000 adet ürün ürütme kapasitesine sahiptir. 100 kişilik ekibimiz mevcuttur. İtalya ve İspanya’dan ortak çalıştığımız partner firmalarımız ile her türlü kumaş ve desen tedarikini yapmaktayız. Firmamız aile şirketi olup ikinci kuşak işi yürütmektedir. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede mayo sektöründe tanınmış olup, ilkelerinden de asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensibi daima kalite, en iyi hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.